Danske CommodItIes Türkİye

Danske Commodities bağımsız, uluslararası bir enerji taciridir. Ticari bilgiyi, akıllı sistemleri, liderlik ruhunu ve serbest piyasaları üstün tutma anlayışını bir araya getirerek paydaşlarımız için değer yaratıyoruz.

37 ÜLKE + 7/24 TİCARET = KAZANÇ SİZİN

Enerji ticareti her zaman ana işimiz olmuştur. Şu an 37’dan fazla ülkede faaliyet gösteriyoruz. Yenilenebilir enerji ve gelişmekte olan piyasalara özellikle ağırlık veriyoruz.

Yılın 365 günü günde 24 saat tedarikçi, üreticiler ve dağıtım şirketleri ile çalışıyoruz. Bunu yaparken yenilenebilir enerji ve gelişmekte olan piyasalara özellikle önem veriyoruz.

Aynı zamanda herkesin daha geniş bir alıcı-satıcı havuzundan faydalanmasını sağlıyoruz.

SORUNSUZ SERTİFİKA TİCARETİ

 

İster elektrik şirketi, ister enerji üreticisi, ister uygunluk kuruluşu olun; dc, her türlü yeşil enerji ve karbon sertifikası ihtiyacınızı karşılayabilir. Avrupa'daki çoğu sertifikaya erişim sağlayan dc’nin ürünleri arasında Swap, spot ticaret ve vadeli ticaret bulunmaktadır.

ELEKTRİK ÜRETİMİ OPTİMİZASYON HİZMETLERİ

Avrupa'daki enerji piyasalarından edindiğimiz bilgileri teknik uzmanlıkla birleştirerek enerji üretim sistemi işletmecilerine katma değer kazandıran esnek çözümler sunuyoruz.

Günümüz piyasalarındaki rekabete dahil olabilmek için ileri piyasa istihbaratına, güçlü stratejilere ve gelişmiş becerilere sahip olmak gerekmektedir. Standart sözleşme ticareti, profil fiyatlandırma, yatırım stratejileri, tüketim dengesi sağlama ve son müşteriye satışı artırma danışmanlığı gibi ürün geliştirme hizmetlerimiz sayesinde karlılığınız artacaktır.

PİYASA ERİŞİMİ

Danske Commodities kısa vadeli elektrik ve sınır ötesi ticarette lider bir oyuncu olarak, fırsatları yakalamak ve en yüksek getiri sağlayan piyasalara elektriği ulaştırmak için Avrupa çapındaki rakipsiz piyasa varlığını kullanmaktadır. 365 gün 24 saat boyunca çalışıyoruz ve vadeli, gün öncesi ve gün içi piyasalarda rekabet ederken güçlü veri analizi yeteneklerimize ve birinci sınıf operasyon yapımıza güveniyoruz.

HAKKIMIZDA

 

 

Danske Commodities, bağımsız bir enerji ticaret şirketidir. Sınır ötesi elektrik ve doğalgaz ticareti yapıyoruz. Piyasa bilgimizi ve 24-saat ticaret altyapımızı yenilenebilir enerji üreticileri, konvansiyonel varlıklar ve enerji tedarikçilerini hedef alan özel hizmetler vasıtasıyla müşterilerimize destek olmak için kullanıyoruz.

İLETİŞİM

C. Sanİ Tİryakİ Danske Commodities

C. SANİ TİRYAKİ
Türkiye Ülke Müdürü

Türkiye’deki faaliyetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

İLETIŞIM

İletişim C. Sani Tiryaki

C. Sani Tiryaki

T: +90 212 9881481

E: cst@danskecommodities.com

Mesajınız için teşekkürler! En kısa sürede size dönüş yapacağız.

ENERJİ TİCARETİ

ENERJİ TİCARETİ

Enerjiyi sınırlar arasında taşıyoruz. Günün her dakikası. Yılın her günü.

Mali yapı

MALİ YAPI

Yaratıcılık, piyasalara hızlı erişim ve iş zekası Danske Commodities’in yıllardır süregelen güçlü mali performansının anahtarlarıdır.

DANSKE COMMODITIES HAKKINDA

DANSKE COMMODITIES HAKKINDA

Danske Commodities bağımsız ve uluslararası bir enerji emtiaları taciridir. Bizi daha yakından tanıyın.